Filtry są stosowane...

Magnesy i zespoły

Firma Goudsmit Magnetics dostarcza do każdego zakątka świata magnesy trwałe, zespoły magnesów, separatory garnkowe i elektromagnesy zgodne z dyrektywą RoHs i rozporządzeniem REACH. Posiadamy następujące certyfikaty: ISO9001:2015, IATF 16949:2016 i AS9100D. Oznacza to, że jesteśmy rzetelnym dostawcą magnesów dla przemysłu motoryzacyjnego, branży offshore, branży elektromobilności, przemysłu lotniczego, branży medycznej i sektora zrównoważonych technologii. Dzięki zaawansowanemu wyposażeniu pomiarowemu, laboratorium do pomiarów związanych, powiązanej z klientem identyfikowalności oraz zespołom robotów nasi inżynierowie zapewnienia/kontroli jakości gwarantują, że nasze magnesy i systemy magnetyczne spełniają określone wymagania. Dostarczamy nie tylko magnesy gotowe, ale także oferujemy wysokiej klasy nowoczesne magnesy i systemy magnetyczne opracowane zgodnie z określonymi wymogami klienta.

Magnesy trwałe

Magnesy trwałe

Magnesy trwałe odgrywają istotną rolę we współczesnym, zaawansowanym technologicznie otoczeniu. Są nieodzowne w przemyśle elektrycznym, między innymi w zastosowaniach takich jak generatory, silniki i przekaźniki.
Uchwyty magnetyczne pierścieniowe

Uchwyty magnetyczne pierścieniowe

Magnesy garnkowe i okrągłe elektromagnesy zapewniają dużą siłę magnetyczną, są łatwe w użyciu i oferują elastyczne opcje instalacji. Są dostępne w różnych opcjach jakościowych wersjach i z różną siłą trzymania.
Zespoły magnesów

Zespoły magnesów

Tworzenie, testowanie, pomiary i produkcja zespołów magnesów oraz prototypów. Certyfikacja ISO 9001, AS9100 i IATF 16949. Magnesy zapewniające niezmienną jakość i identyfikowalność.
Zapewnienie jakości

Zapewnienie jakości

Goudsmit wykorzystuje zaawansowane urządzenia pomiarowe, aby dostarczać produkty spełniające wymagania klienta. Mierzymy i analizujemy właściwości geometryczne i magnetyczne.

Magnesy i zestawy

Na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego firma Goudsmit produkuje magnesy trwałe, które muszą spełniać niezwykle wyśrubowane standardy jakości. W trakcie procesu produkcyjnego wiele wysiłku i czasu poświęcamy na badanie i wykonywanie pomiarów magnesów, wykorzystując w tym celu niedawno zakupione urządzenia pomiarowe. Obejmują one trójwymiarowy skaner optyczny i ręczny analizator fluorescencji rentgenowskiej. Zastosowanie takich technik pomiarowych stanowi dla naszych klientów wartość dodaną, ponieważ pozwalają one nam zagwarantować oczekiwane właściwości materiału, wymiary i zachowanie magnesu trwałego w konkretnym otoczeniu roboczym i ramach danego zestawu. Zakup właściwego surowca i ciągła kontrola jakości skutkują dostarczaniem komponentów o właściwościach magnetycznych, które spełniają najnowsze standardy jakości ISO-TS 16949.

Przemysł motoryzacyjny Magnesy i komponenty