Probíhá filtrování...

Magnety a sestavy

Společnost Goudsmit Magnetics dodává do celého světa permanentní magnety, magnetické sestavy, hrncové magnety a elektromagnety v souladu s nařízeními RoHs a REACH. Jsme držiteli následujících osvědčení: ISO9001:2015, IATF 16949:2016 a AS9100D. Díky tomu jsme spolehlivým dodavatelem pro automobilový a ropný průmysl, výrobu elektromobilů, letecký a kosmický průmysl, zdravotnictví a udržitelné technologie. Díky pokročilému měřicímu zařízení, klimatizované měřicí místnosti, sledovatelnosti dle konkrétních zákazníků a robotické montáži dokáží naši technici zajištění a kontroly kvality zajistit, že naše magnety a magnetické systémy splňují stanovené požadavky. Nedodáváme pouze magnety ze skladu, ale také nabízíme prvotřídní magnety a magnetické systémy na zakázku.

Permanentní magnety

Permanentní magnety

Permanentní magnety hrají důležitou roli v aktuálním technologicky pokročilém prostředí. Jsou nepostradatelné v elektrotechnice, kde se mimo jiné používají v generátorech, motorech a relé.
Hrníčkové magnety a elektromagnety

Hrníčkové magnety a elektromagnety

Hrníčkové magnety a kulaté elektromagnety poskytují vysokou magnetickou sílu, snadno se používají a nabízejí flexibilní instalační možnosti. Dodávají se v různých kvalitách, verzích a upevňových silách.
Magnetické sestavy

Magnetické sestavy

Vývoj, testování, měření a výroba magnetických sestav a prototypů. Certifikováno dle ISO 9001, AS9100 a IATF 16949. Magnety se stálou kvalitou a sledovatelností.
Zajištění kvality

Zajištění kvality

Společnost Goudsmit využívá pokročilé meřicí přístroje za účelem zajištění toho, že naše produkty budou splňovat požadavky zákazníků. Měříme a analyzujeme geometrické i magnetické vlastnosti.

Případová studie pro magnety a sestavy

Společnost Goudsmit vyrábí pro automobilový průmysl permanentní magnety, které musejí splňovat extrémně vysoké standardy. Během celého procesu investujeme značné množství času do zkoušek a měření našich magnetů s využitím nově zakoupeného měřicího vybavení. Jde například o 3D optický skener a ruční XRF analyzátor. Používání těchto měřicích technik představuje pro zákazníky přidanou hodnotu, protože pak mají u svého trvalého magnetu v daném prostředí či sestavě jistotu požadovaných materiálových vlastností, rozměrů a chování. Nákup těch správných surovin a nepřetržitá kontrola kvality jsou zárukou dodávky magnetických součástí, které splňují aktuální kvalitativní standardy ISO-TS 16949.

Magnety a součásti pro automobilový průmysl