Probíhá filtrování...
Probíhá filtrování...

Paletizační magnety

Použití

Automatické zpracování pro balení a vybalování pomocí ramena robota nebo portálového jeřábu. Vhodné pro zvedání prázdných nebo plných plechovek, aerosolů, sudů a sklenic s ocelovými uzávěry.

Provoz

Paletizační magnety Goudsmit využívají magnetickou sílu ke zvedání a přidržení skupiny feromagnetických produktu, všech najednou; využívají permanentní magnety, takže není zapotřebí žádná energie. Vrstva produktů zůstává zavěšená, dokud je to nutné, aniž by se spotřebovávala energie.

Jedinečný paralelní mechanismus zaručuje bezproblémový výrobní proces i při nerovnoměrném zatížení, např. při zvedání poloviční vrstvy s produkty. Tato konstrukce má dlouhou životnost, nežádá si velkou míru údržby a vyznačuje se nízkou spotřebou vzduchu.

Charakteristika

  • min. rozměry: 400x400 mm;
  • max. rozměry: přibl. 1420x1400 mm;
  • spínání: automatické, pomocí pneumatického ovládání;
  • inteligentní konstrukce dosahuje nízké spotřeby vzduchu.

Pro speciální nebo nestandardní rozměry vyvinula společnost Goudsmit magnety Case-packer. Tyto modely jsou lépe ovladatelné pro použití malého rozsahu. Ohledně dalších informací kontaktujte společnost Goudsmit Magnetic Systems.

Produkty

Paletizační magnety s ocelovou skříní

Paletizační magnety s ocelovou skříní jsou vhodné pro paletizaci a depaletizaci portálovým jeřábem. Jsou k dispozici v různých verzích.

Více informací

Lehké paletizační magnety

Lehké paletizační magnety s hliníkovou skříní jsou vhodné pro paletizaci a depaletizaci ramenem robota. K dispozici v různých verzích.

Více informací