Filtry są stosowane...

Przemysłowe systemy magnetyczne

Firma Goudsmit Magnetic Systems projektuje i wytwarza wysokiej jakości systemy magnetyczne przeznaczone dla różnorodnych gałęzi przemysłu i do zastosowań związanych z separacją metali, recyklingiem, obróbką metali, transportem, podnoszeniem, mocowaniem oraz demagnetyzacją.
Ścisła współpraca między naszą firmą, producentem wyposażenia oryginalnego i użytkownikiem końcowym, w połączeniu z latami gromadzenia wiedzy i najnowocześniejszymi rozwiązaniami inżynieryjnymi skutkują tworzeniem funkcjonalnych rozwiązań dedykowanych. Na każdym etapie procesu — czyli od projektu po dostawę — jakość funkcjonalna jest kwestią najistotniejszą.

Filtrowanie magnetyczne

Filtrowanie magnetyczne

Usuwanie zanieczyszczeń żelazem

Przemysłowe separatory magnetyczne od firmy Goudsmit Magnetic Systems są idealnym wyborem na potrzeby usuwania cząsteczek metali.
Recykling & sortowanie

Recykling & sortowanie

Separacja magnetyczna metali

Sortwanie strumieni produktów w celu oddzielania metali od siebie lub od innych materiałów. Do eliminowania zanieczyszczeń z surowców lub odzyskiwania cennych metali ze strumieni produktów.
Transport magnetyczny i podnoszenie

Transport magnetyczny i podnoszenie

Przenoszenie i obsługa / transportowanie

Jeżeli potrzebne są rozwiązania w zakresie podejmowania, transportowania lub podnoszenia stalowych produktów, to gama systemów magnetycznego przenoszenia i obsługi firmy Goudsmit Magnetic Systems jest tym, co spełni oczekiwania.
Demagnetyzacja

Demagnetyzacja

Usuwanie niepożądanego magnetyzmu

Jeżeli magnetyzm produktu ma negatywny wpływ na jego jakość, wyposażenie demagnetyzujące pozwala na wyeliminowanie tego problemu.

Przemysłowe zastosowania magnesów

 
Filtr magnetyczny dla linii produkcji czekolad

Obecność metalowych drobin w tabliczce czekolady skutkuje wycofaniem całej partii.

Zastosowanie magnesów zapobiega takim sytuacjom. Z tego powodu wszystkie produkty żywnościowe, zanim zostaną przetworzone lub zapakowane, najpierw są kontrolowane z wykorzystaniem magnesów. Więcej informacji na temat magnesów dla przemysłu spożywczego można znaleźć tutaj.

 
Separator wirowo-prądowy metali nieżelaznych dla recyklingu

Ceny metali nieżelaznych rosną.

To, czy wartość odzysku jest na poziomie 88,8% czy 98,8%, ma wielkie znaczenie. Im lepsza wydajność, tym większy zysk. Firma Goudsmit dysponuje doskonale wyposażonym centrum badawczym, w którym możemy zweryfikować, który system zapewni naszemu klientowi najbardziej wydajną separację. Więcej informacji na temat odzyskiwania metali można znaleźć tutaj.

 
Chwytak magnetyczny do przenoszenia i obsługi montowany w robotach

Automatyzacja przyśpiesza produkcję.

To cel, który przyświeca każdemu producentowi. Magnesy do przenoszenia i obsługi są proste, niezawodne i mogą znacząco skrócić czas produkcji — na przykład w przemyśle motoryzacyjnym. Więcej informacji na temat magnesów do przenoszenia i obsługi można znaleźć tutaj.

 
Demagnetyzacja na miejscu

Naftociąg ze stali magnetycznej.

„Projekt budowy naftociągu w Indiach opóźniony z powodu zjawiska magnetyzmu.”
Spawanie stali magnetycznej jest praktycznie niemożliwe; ponadto przyciąga ona zanieczyszczenia, które powodują problemy związanie np. z odpowiednim przywieraniem powłok. Bramka demagnetyzująca to ostateczne rozwiązanie dla problemu demagnetyzacji przewodów rurowych, skutkujące neutralizacją niepożądanego zjawiska magnetyzmu. Wszystkie informacje na temat demagnetyzacji można znaleźć tutaj.