Filtry są stosowane...

Krótki opis

Kompaktowy demagnetyzer mobilny jest urządzeniem elastycznym i łatwym do przemieszczania na obszarze roboczym. Doskonały do stosowania w trudno dostępnych miejscach lub kiedy demagnetyzacja nie musi być prowadzona codziennie.

Przeczytaj więcej

Charakterystyka

  • Łatwość manewrowania
  • Do obsługi produktów o grubych ścianach lub pakowanych
  • Do obsługi produktu praktycznie każdego rozmiaru
Zapytaj o niewiążącą ofertę Zapytanie techniczne
Mobile_demagnetiser3.jpg
  • Mobile_demagnetization_unit-jpg
  • Mobile_demagnetiser_detail-jpg
  • Demagnetizing_service_on_location5-jpg

Szczegółowy opis produktu

Firma Goudsmit opracowała demagnetyzer mobilny specjalnie z myślą o użytkowaniu w różnych otoczeniach roboczych, bez konieczności asysty ze strony specjalisty firmy Goudsmit.
Demagnetyzer składa się ze specjalnego przewodu demagnetyzującego na ręcznym wózku kołowym. Poprzez nawinięcie przewodu wokół produktu tworzona jest cewka indukcyjna. Za pośrednictwem skrzynki sterowniczej generowane jest silnie zmienne pole magnetyczne o charakterze rozproszonym. Podstawowa zasada działania jest taka sama, jak w przypadku niemobilnej bramki demagnetyzującej.

Wózek sterowniczy jest wyposażony w interfejs z zaprogramowanymi funkcjami podstawowymi, z wykorzystaniem których — bez dużej wiedzy o demagnetyzacji — można usunąć magnetyzm z większości powszechnych produktów. System demagnetyzacji jest automatycznie konfigurowany do użytku na podstawie odpowiedzi na pytania wyświetlane na ekranie.
Bęben pozwala na szybkie rozwinięcie i zwinięcie przewodu, a sam wózek zapewnia wygodę mobilności. Dzięki temu wszystkiemu klient otrzymuje kompaktowy i elastyczny system demagnetyzacji do użytkowania wedle potrzeb i uznania.

Ten zestaw jest również wykorzystywany przez naszych własnych specjalistów, kiedy odwiedzają Państwa w celu realizacji naszych usług dotyczących demagnetyzacji w miejscu instalacji.

Filtr

Opis

Produkty

CenaDostępne:Numer artykułuNumer artykułuOpis
Mobile_demagnetization_unit-jpgWięcej informacjiZapytaj o ofertęE0067741Przewód na bębnie do demagnetyzacji w niskiej częstotliwości
Mobile_demagnetiser_Zoom2-jpgWięcej informacjiZapytaj o ofertęE0059750Skrzynka sterująca