Filtry są stosowane...
Filtry są stosowane...

Magnesy do przenoszenia puszek

Firma Goudsmit sprzedaje różnorodne komponenty, z których można skonfigurować własny system transporterów magnetycznych. Magnesy do transportowania puszek są wykorzystywane do przenoszenia obiektów ferromagnetycznych, pustych lub napełnionych puszek, nakrętek, kapsli i aerozoli. Wybór odpowiedniego typu magnesu zależy od kształtu transportowanego obiektu, typu taśmy, prędkości taśmy systemu transportu i warunków otoczenia, w których transporter jest użytkowany.

Istotne czynniki wyboru magnesów do transportowania puszek obejmują:

  • wymiary produktu;
  • położenie na taśmie (strona otwarta lub zamknięta skierowana w stronę magnesu);
  • prędkość taśmy i kąt wynoszenia;
  • masa (pusta lub napełniona puszka);
  • otoczenie wilgotne lub suche — w otoczeniu wilgotnym magnesy muszą być zabezpieczone przed korozją; jest ona wywoływana nie tylko przez wodę, ale także na przykład przez agresywne produkty czyszczące;
  • temperatura — problemy mogą pojawić się powyżej 60°C.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu ze specjalistami Goudsmit.

Produkty

Listwy magnetyczne

Listwy magnetyczne dla strumieni produktów prostych lub strumieni z podawaniem lub usuwaniem z boku. Do podłączenia do bębna magnetycznego, łuku magnetycznego, listwy magnetycznej kątowej lub innej listwy magnetycznej.

Więcej informacji

Wałki magnetyczne transportera

Wałki magnetyczne transportera są wykorzystywane w obsłudze strumieni produktów prostych ze stałą siłą magnetyczną pod zmiennym kątem i z ostrym promieniem. Montaż między innymi listwami magnetycznymi (możliwie w wersji stożkowej).

Więcej informacji

Łuki magnetyczne

Łuki magnetyczne są wykorzystywane do obsługi strumieni produktów prostych ze stałą siłą magnetyczną. Montaż między innymi listwami magnetycznymi, jako alternatywa dla bębna magnetycznego.

Więcej informacji

Listwy magnetyczne kątowe

Wykorzystywane do obsługi strumieni produktów przepływających pod kątem. Listwy magnetyczne kątowe są zwykle łączone z tarczą napędzaną i poprzecznymi taśmami transportowymi.

Więcej informacji

Podajniki pokrywek

Do sterowania lub destertowania pokrywek, pierścieni i tarcz. Na przykład: dostarczanie pokrywek do maszyn napełniających/uszczelniających w przemyśle produkcji puszek lub stertowanie pierścieni na linii produkcji.

Więcej informacji