Filtry są stosowane...
Filtry są stosowane...

Magnesy paletyzujące do obsługi puszek

Zastosowanie

Zautomatyzowane procesy pakowania i rozpakowywania za pomocą ramienia krańcowego robota lub suwnicy. Odpowiednie do podejmowania pustych lub napełnionych puszek, aerozoli, bębnów lub szklanych słoików ze stalowymi nakrętkami.

Działanie

Magnesy paletyzujące firmy Goudsmit wykorzystują siłę magnetyczną do jednoczesnego podnoszenia i przytrzymywania grupy produktów ferromagnetycznych; stosowane w nich są magnesy trwałe, więc nie ma zapotrzebowania na zasilanie. Warstwa produktów pozostaje zawieszona tak długo, jak jest to konieczne, bez konieczności poboru prądu.

Jedyny w swoim rodzaju mechanizm równoległy zapewnia bezproblemowy przebieg procesu produkcyjnego nawet w przypadku nierównomiernego obciążenia, na przykład, kiedy pobierana jest połowa warstwy produktów. Konstrukcja tego rodzaju umożliwia długą żywotność, wymaga niewielkiej konserwacji i zapewnia niskie zużycie powietrza.

Charakterystyka

  • wymiary min.: 400x400 mm;
  • wymiary maks.: około 1420x1400 mm;
  • sterowanie: automatyczne za pośrednictwem układu sterowania pneumatycznego;
  • inteligentne rozwiązanie projektowe, zapewniające niskie zużycie powietrza.

Do obsługi specjalnych lub niestandardowych wymiarów firma Goudsmit opracowała chwytaki do pakowania. Te modele znajdują lepsze zastosowanie w mniejszej skali. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Goudsmit Magnetic Systems.

Produkty

Magnesy paletyzujące ze stalową obudową

Magnesy paletyzujące ze stalową obudową są odpowiednie do paletyzacji i depaletyzacji za pomocą suwnicy. Dostępne są w różnych wersjach.

Więcej informacji

Lekkie magnesy paletyzujące

Lekkie magnesy paletyzujące z aluminiową obudową są odpowiednie do paletyzacji i depaletyzacji za pomocą robotów. Dostępne w różnych wersjach.

Więcej informacji